Łukawiec 423, ,
36-004 Łąka

Szkoła 17 7715549, Intendent 17 7715645
.

Odsłony: 180

Za nami niewiele ponad miesiąc nowego roku przedszkolnego, a już miały miejsce dwa ciekawe wydarzenia, które dostarczyły przedszkolakom wielu pozytywnych wrażeń.
Pierwszym z nich były warsztaty baniek mydlanych zorganizowane w ramach cyklu „Przedszkole z pasją”.  Podczas tegorocznego spotkania dzieci dowiedziały się, jak powstają bańki mydlane. Każdy przedszkolak był na chwilę zamknięty w wielkiej bańce. Tworzyliśmy bańkowe bałwany i zamykaliśmy w bańkach powietrze. Wrażeń naprawdę nie brakowało.
Link do galerii z wydarzenia:
https://photos.app.goo.gl/eyUjnBMZKgyc8nf2A

Nie mniejszym entuzjazmem cieszyło się pierwsze w tym roku spotkanie ze szkołą muzyczną Yamaha w ramach cyklu audycji muzycznych. Tematem spotkania były instrumenty klawiszowe. Dzieci nie tylko poznały ich  nazwy i usłyszały brzmienie, ale niektórzy mogli samodzielnie spróbować swoich sił w grze.  Ja zwykle było wesoło i muzycznie.
Link do galerii z wydarzenia:
https://photos.app.goo.gl/S8inGHdg1YKsNRRa9