Łukawiec 423, ,
36-004 Łąka

Szkoła 17 7715549, Intendent 17 7715645
.

Odsłony: 68

31 – go października w Zespole Szkół w Łukawcu królował kolor pomarańczowy. Niebanalne pomarańczowe stroje i zielone akcenty – takie kreacje wyróżniały pierwszoklasistów na szkolnych korytarzach. A to wszystko za sprawą „Święta Dyni”, które obchodziliśmy tego dnia. Jesienny kącik w salach został wypełniony po brzegi dyniami. Zachwycały nas swoim wyjątkowym wyglądem; ogromne i malutkie, owalne i podłużne, zielone, białe, pomarańczowe i żółte. Uczniowie klas pierwszych wykonali zadania z Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Cztery pory roku”, wprowadzającego elementy pedagogiki Marii Montessori wspierającej spontaniczność i twórczość dziecka. Edukacja połączona z kreatywnymi zabawami oraz zajęciami plastycznymi skupiła się wokół warzywa nie tylko ze względu na jego urodę ale i walory smakowe. Było dużo zabawy i radości.

https://liblink.pl/3kNjobveu7