W dniach: 18 – 22 października obchodziliśmy Tydzień Uśmiechu, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski , nawiązujący do święta, którego pomysłodawcą był Harvey Ball, autor słynnego na całym świecie symbolu „smiley face”, czyli żółtej uśmiechniętej buzi. Stworzony został w 1963 r.  i wciąż reprezentuje to, co na co dzień chcemy widzieć jak najczęściej u innych ludzi: bezinteresowny uśmiech i radość życia.
22 października (piątek) podsumowaliśmy naszą akcję. Wykonane podczas godzin wychowawczych emotikonki – maski -  skłaniały do uśmiechu na korytarzach, a plakaty nawoływały do wzajemnego obdarowywania się radością. Przypomnieliśmy sobie, dlaczego warto się uśmiechać, jak to wpływa na nasze samopoczucie.
W rolę szkolnego fotografa wcieliła się uczennica klasy VIIIB - Basia Wawrzoła, która uwieczniła na zdjęciach wszystkie kasy I-VIII SP w nieco nietypowej, ale pełnej uśmiechu scenerii. Spróbujcie odnaleźć swoją klasę i siebie na zamieszczonych w galerii zdjęciach.
Mamy nadzieję, że uśmiech będzie nam towarzyszył przez cały rok szkolny!