Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie ALFIK MATEMATYCZNY 2018, który odbędzie się w środę 21.11.2018 r.

Chętnych uczniów z klas  2 - 8 Szkoły Podstawowej  oraz klasy 3 Gimnazjum proszę o zgłoszenie się do wychowawców lub do szkolnego koordynatora  p. Doroty Pudło do 31 października 2018 r.
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny edycja XXIV

W środę 21 listopada 2018 odbędzie się ogólnopolski konkurs Alfik Matematyczny.  Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Rodzice ucznia deklarującego udział w konkursie wpłacają wpisowe w wysokości 10 zł.