Dziewiątego lutego przedszkolaki z Zespołu Szkół w Łukawcu miały okazję zakosztować prawdziwego karnawałowego szaleństwa. Przepisy bezpieczeństwa, związane z pandemią Covid19, uniemożliwiły zorganizowanie wielkiego balu na sali gimnastycznej. Jak się okazało, panie z przedszkola doskonale sprawdziły się roli wodzirejów i dj-ów, a dzieciakom nic nie było w stanie odebrać chęci zabawy. Kolorowe kostiumy już na wstępie uczyniły ten dzień wyjątkowym. Całości wizerunku dzieci dopełniły fantazyjne makijaże twarzy. Tak przygotowane przedszkolaki przystąpiły do wspólnych tańców i zabaw. Najwięcej emocji wywołały konkursy, przy których ujawniła się niespożyta energia małych kibiców. Ten dzień z pewnością pozostanie na dłużej w pamięci przedszkolaków, szczególnie tych, dla których była to pierwsza tego typu zabawa.