W okresie Bożego Narodzenia gromadzimy się razem z całą społecznością szkolną na wspólnym świętowaniu. Tak było i w tym roku. W dniu poprzedzającym świąteczną przerwę od zajęć lekcyjnych zebraliśmy się na wspólnym kolędowaniu z udziałem Dyrekcji oraz zaproszonych gości: Radnego Gminy Trzebownisko Pana Mieczysława Koguta oraz przedstawicieli Rady Rodziców. Kolędy i pastorałki wykonał chór szkolny oraz soliści, a całość była poprzedzona komentarzem przygotowanym przez uczniów. Na koniec spotkania Pani Dyrektor Małgorzata Kowal przekazała życzenia świąteczne, a ksiądz Marek Chorzępa poświęcił opłatki na wigilie klasowe i wspólnie ze zgromadzonymi odmówił modlitwę w intencji wszystkich uczniów oraz ich rodzin. Modlitwą ogarnęliśmy także pogrążoną w wojnie Ukrainę.
Program przygotowała Pani Elżbieta Kowalska, Tomasz Piwowar i ks. Marek Chorzępa.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.