21 i 22 stycznia to szczególne daty w kalendarzu – Dzień Babci i Dzień Dziadka. W naszej szkole, tradycyjnie od wielu lat, zapraszamy do nas Babcie i Dziadków:
28 stycznia uczyniły to przedszkolaki, a uczniowie edukacji wczesnoszkolnej  w dniu 1 lutego.
To, czego dzieci potrzebują w obfitości, dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, mądrość życiową. Wszystkie wnuczęta pukają do drzwi dziadków, aby w tym pięknym dniu złożyć im najszczersze życzenia i podziękować za miłość, opiekę, zawsze otwarte serca i za to, że po prostu są Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły recytowali wiersze, śpiewali dla swoich dziadków piosenki oraz prezentowali swoje umiejętności teatralne. Podziękowali i złożyli życzenia swoim kochającym babciom i wspaniałym dziadkom. Goście nagrodzili wszystkich małych artystów gromkimi brawami. Po występach goście oddali się rozmowom przy herbacie, kawie i cieście.
Poczęstunek przygotowali niezawodni rodzice, za co składamy serdeczne podziękowania.