Czas pobytu uczniów na świetlicy szkolnej, to nie tylko zabawa, w gronie rówieśników, relaks, czy wspólne odrabianie lekcji. Nasi uczniowie, mają możliwość wykorzystania wolnego czasu, w sposób twórczy. Z tego też względu, Szkolne Koło Caritas zaprosiło uczniów do wzięcia udziału, w konkursie plastycznym pt. „Święty Jan Paweł II, widziany oczyma dziecka”.

W konkursie tym wzięło udział kilkoro uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności plastyczne oraz zdolności jakie posiadają. Podczas pobytu na świetlicy, uczestnicy konkursy samodzielnie wykonywali prace konkursowe, które zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym, gdzie cała społeczność szkolna miała okazje je podziwiać.

W dniu 29.10.2019 r., w czasie zajęć świetlicowych, Dyrektor Szkoły pani mgr Małgorzata Kowal wręczyła nagrody laureatom konkursu:

I miejsce zajęła – Zuzia Kuźniar z klasy III

II miejsce zajęła – Nikola Miś z klasy III

III miejsce zajęła – Maja Miś z klasy II b

Wyróżnienie otrzymał Aleksander Grabowski z klasy II a i Konrad Żelazko z klasy II a.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.