Warsztaty kulinarne realizowane  w Zespole Szkół w Łukawcu w ramach projektu Łukawskie Rewolucje Kulinarne pod kierunkiem pani Anastazji Porady – nauczyciela Zespołu szkół Gospodarczych   w Rzeszowie sztuki uczą przygotowania  prostych, lecz kreatywnych dań, poszerzają wiedzę i umiejętności kulinarne, integrują zespół oraz rozwijają umiejętności pracy  w grupach. Nie zapominamy, że ma być miło i oczywiście smacznie!
Tym razem uczestnicy warsztatów kulinarnych mieli okazję przygotować poczęstunek dla kolegów i koleżanek biorących udział w Wieczorze Gier Planszowych, który się odbył w naszej szkole 14 listopada 2018 roku.
Kreatywność kulinarną, zdolności manualne i plastyczne oraz prezentację potraw w wykonaniu Uczniów Zespołu Szkół w Łukawcu oceńcie Państwo sami.