W obecnym roku szkolnym 20020/21 realizowane jest na terenie naszego przedszkola kilka ciekawych projektów (więcej na ten temat w zakładce „Programy”), wzbogacających wiedzę i doświadczenie przedszkolaków, a także stanowiących uatrakcyjnienie sposobów realizacji podstawy programowej. Jednym z nich jest projekt „ROSNĘ ŚPIEWAJĄCO” – CZYLI PROGRAM UMUZYKALNIANIA DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM (Szczegóły założeń programu również można znaleźć na naszej stronie internetowej szkoły w zakładce „Programy”).
Nasze przedszkolaki z olbrzymią radością i zaangażowaniem biorą udział w proponowanych na każdy miesiąc zadaniach muzycznych. Uczą się piosenek, poruszania do rytmu, reagowania na sygnały dźwiękowe… Innymi słowy poprzez wspaniałą zabawę rozwijają kompetencje, które w przyszłości będą stanowiły podstawę do dalszej nauki. Pod poniższymi linkami znajdują się relacje z naszych dotychczasowych działań programowych na poszczególne miesiące.
Zapraszamy do obejrzenia, życząc udanej zabawy.