W dniu 19.12. 2019r. podsumowując akcję „Zostań Świętym Mikołajem”, zainicjowaną na początku miesiąca, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Natalia Porada i Emilia Wołoszyn pod opieką nauczycieli: pani Ewy Magnowskiej i pani Krystyny Wójcik odwiedzili Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci w Łące, aby przekazać prezenty podarowane przez ofiarnych uczniów Zespołu Szkół w Łukawcu, którzy bardzo aktywnie włączyli się w to cenne przedsięwzięcie mające na celu nieść radość i dobro. To bardzo wzruszająca i cenna inicjatywa szczególnie u progu Bożego Narodzenia – pełnego rodzinnego ciepła, miłości, wzajemnej troski.
Na pewno będziemy kontynuować akcje o takim charakterze. WARTO POMAGAĆ, BO SAMI STAJEMY SIĘ SZCZĘŚLIWSI!!! Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji „Zostań Świętym Mikołajem”, serdecznie dziękujemy!