W ostatnim czasie zorganizowano w naszym przedszkolu konkurs na LOGO w ramach programu Przedszkole Promujące Zdrowie.  Z wielką przyjemnością możemy już ogłosić wyniki. Do konkursu zgłosiło swoje autorskie projekty logo 10 uczestników. Prace konkursowe oceniało jury w składzie: pani dyrektor Małgorzata Kowal, pani wicedyrektor Katarzyna Słuja, koordynator projektu Martyna Kaznowska pomocnik koordynatora Magdalena Szczygieł, nauczyciel plastyki Tomasz Piwowar oraz intendentka pani Dorota Majcher.
Nie było to łatwe zadanie, bowiem wszystkie prace odznaczały się inwencją twórczą, interesującym ujęciem konkursowego tematu i indywidualnym podejściem do jego realizacji. Jednak biorąc pod uwagę ustalone kryteria, zakładające m.in. iż logo powinno być czytelne
i łatwe do zapamiętania, zawierać elementy kojarzące się z głównym przesłaniem programu, jakim jest zdrowe odżywianie.
Z pośród wszystkich prac jury nagrodziło pracę Marii Piróg wykonaną
z pomocą mamy Weroniki Piróg. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy
i upominki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za udział.