W czasie obchodów Tygodnia Misyjnego,  który w tym roku przypadł na 20-27 października, uczniowie naszej szkoły zaangażowali się, w duchowe przeżycie tego wyjątkowego czasu, uczestnicząc we Mszy Świętej, w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Łukawcu.
Przygotowali oni oprawę liturgiczną Mszy Świętej, a po jej skończeniu poprowadzili przygotowany wcześniej różaniec. W czasie odmawiania modlitwy, poszczególne Tajemnice, odmawiane w językach obcych, po angielsku, niemiecku, włosku, w łacinie oraz języku polskim, poprzedzone były czytanymi rozważaniami.
Dla wszystkich uczestników różańca było ogromnym przeżyciem, modlić się za i w intencji dzieci z całego świata, językami, którymi oni się posługują.

Niech Duch modlitwy w intencji drugiego człowieka trwa w nas zawsze.