W czasie „Tygodnia Misyjnego”, który w tym roku przypadł na 20-25.10.2019 r., członkowie Szkolnego Koła Caritas na terenie szkoły, rozprowadzali smakowite rogaliki a pozyskane ofiary, przeznaczyli na wsparcie działań misyjnych. Projekt jaki został przez nich wybrany i dofinansowany to: „Wsparcie dla uczniów z Sri Lanki”(prowadzony przez Salezjański Ośrodek Misyjny).
W celu wpłacenia zebranych środków, w dniu 08.11.2019 r. grupa uczniów, wybrała się na pocztę w Łące,. Ponieważ wyprawa ta odbyła się nietypowym środkiem lokomocji, bo na hulajnogach, humory dopisywały wszystkim. Po dotarciu do celu i wpłaceniu pozyskanych ofiar, odwiedziliśmy lokalną piekarnię gdzie posililiśmy się świeżymi drożdżówkami i obejrzeliśmy piekarnię od wewnątrz. Dziękujemy Pani Agacie Ryndak za towarzystwo, pomoc i podjęty wysiłek.