W ramach obchodów Dnia Papieskiego w Rzeszowie, członkowie Szkolnego Koło Caritas, wzięli udział w „Pielgrzymowaniu Rzeszowskim Szlakiem Świętych”. Na trasie pielgrzymowania, znajdowało się 5 stacji głównych, przy których wolontariusze wydawali karty Pielgrzyma Papieskiego a my wykonywaliśmy takie zadania jak: modlitwa różańcowa, w intencji rodzin, odnowie przyrzeczeń chrzcielnych, zwiedzanie ratusza(gdzie zostaliśmy oprowadzeni po ratuszu, a uczniowie mieli okazję zasiąść w sali kolumnowej). Kolejnymi zadaniami była adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa w intencji poległych w obronie Ojczyzny oraz rozważanie Słowa Bożego.

Sumienie pielgrzymując zdobyliśmy Dyplom Pielgrzyma, co każdemu sprawiło niezmierną radość.