Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Ostanie miesiące roku szkolnego to czas, w którym wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci kryzysem epidemiologicznym. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy, wzajemnej komunikacji i współdziałania w nowych warunkach. Odpowiedzialność za uczenie w większym wymiarze niż przed zamknięciem szkoły spadła na Was, drodzy Rodzice. W związku z tym pragniemy w tym miejscu bardzo Wam podziękować za współpracę, która polegała na dbaniu, aby Wasze dzieci stawiły się przed monitorami komputerów, na wspólnym odrabianiu zadawanych prac. Dziękujemy za cierpliwość, zrozumienie i codzienną ciężką pracę.
Wszyscy  w tym trudnym dla nas czasie napotykaliśmy na trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że udało nam się zrealizować kształcenie na odległość na miarę naszych możliwości.

To nasz wspólny sukces dydaktyczny.

Wielu z nas pracowało wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Zaangażowaniem i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą cieszyć się z osiągniętych wyników.
Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się w klasach szkolnych.

Życzymy Państwu i Wam drodzy Uczniowie wspaniałego odpoczynku
w czasie wakacji i dużo zdrowia.

Pozdrawiamy serdecznie!
mgr Małgorzata Kowal