W dniu 21 marca w naszym przedszkolu odbył się Gminny Przegląd Recytatorski poezji Jana Brzechwy. Obok piątki reprezentantów naszej placówki, wyłonionych w eliminacjach w dniu 14 marca, na scenie wystąpiły dzieci z 5 innych przedszkoli z terenu Gminy Trzebownisko – w: Wólce Podleśnej, Trzebownisku, Łące, Jasionce, Zaczerniu i Nowej Wsi – w sumie 30 uczestników. Na widowni towarzyszyli im rodzice i nauczyciele - wychowawcy.
Wydarzenie otworzyła, witając gości, Pani Dyrektor - Małgorzata Kowal, a następnie konferansjer w osobie pani Izabeli Kocurek wywoływał na scenę kolejnych występujących. Tym razem nikt nie uciekł i wszyscy odegrali powierzone role . Recytacje uczestników poprzedził fragment przedstawienia „Brzechwa – dzieciom” w wykonaniu pań – Edyty Głowiak i Agnieszki Stróż. Interesujące widowisko odkryło przed publicznością artystyczne talenty przedszkolaków. Przegląd stanowił również okazję do spotkania i integracji rodziców i nauczycieli z różnych placówek, która miała miejsce podczas wspólnego poczęstunku. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci  upominków i dyplomów, które wręczone na forum przed publicznością, stanowią obok satysfakcji dodatkową gratyfikację, zachęcającą do udziału w kolejnych podobnych przedsięwzięciach, do których serdecznie zapraszamy.

Fotorelacja z przeglądu pod linkiem w galerii: