ELIMINACJE PRZEDSZKOLNE DO GMINNEGO PRZEGLĄDU RECYTATORSKIEGO: „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

W dniu 15.03.2024 r. w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do Gminnego Przeglądu Recytatorskiego „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Jak sugeruje hasło przewodnie - tematem tegorocznej edycji jest szeroko pojęte zdrowie. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowało kilkunastu przedszkolaków z wszystkich grup wiekowych. Tematyka prezentowanych wierszy dotykała głównie zdrowego odżywiania i znaczenia ruchu w życiu człowieka. Pojawiły się również treści dotykające sfery psychicznej. Wszyscy recytatorzy zostali wyróżnieni dyplomami, oklaskami i upominkami. Przedszkole w Zespole Szkół w Łukawcu w Gminnym Przeglądzie Recytatorskim będą reprezentować:
-  z grupy „Sówki” - Emilia Moskwa,
- z grupy „Jeżyki” -  Marcel Szalacha,
- z grupy „Liski” -  Roxana Jaworska,
- z grupy „Wiewiórki” - Maja Barnat,
- z grupy „Ważki - Wiktoria Niedziałek.
Gratulujemy i dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci.
Fotorelacja z wydarzenia: