PIŻAMA PARTY CZYLI KARNAWAŁ PRZEDSZKOLAKÓW O DOBRYCH SERCACH.

Dnia 17 lutego w naszym przedszkolu odbył się nietypowy bal karnawałowy. Tego roku tradycyjne kostiumy Elz i Spidermanów… zastąpiły bowiem piżamy i szlafroki, w których bawili się uczestnicy. Tym samym nasze przedszkolaki włączyły się do akcji charytatywnej fundacji Gdy liczy się czas. Swoim strojem solidaryzowaliśmy się z dziećmi onkologicznymi, dla których szpitalna piżama stanowi smutną codzienność. Wspaniała zabawa, w której obok tańców i muzyki nie zabrakło konkursów, zabaw z chustą animacyjną, kolorowych korowodów i przeciągania liny oraz mini salonu „Spa” z maseczkami i malowaniem paznokci… połączona była ze zbiórką pieniążków dla dzieci z oddziałów onkologicznych. Każdy uczestnik, jak i jego bliscy mogli dowolną kwotą wspomóc potrzebujące dzieci, wrzucając pieniążki do specjalnie przygotowanej puszki. Tym sposobem nasze przedszkolaki połączyły przyjemne z pożytecznym i obok wielkiej żywiołowości i umiejętności współdziałania, wykazały się również wielkimi sercami.