PLEBISCYT EDUKACYJNY POLSKI 2022
Z UDZIAŁEM NAUCZYCIELKI NASZEGO PRZEDSZKOLA – PANI IZABELI KOCUREK

W sobotę -  4 marca w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się wielka gala Plebiscytu Edukacyjnego 2022 z udziałem ministra edukacji i nauki - Przemysława Czarnka, który wręczył specjalne wyróżnienia. Zaproszenie na tę uroczystość otrzymała nauczycielka naszego przedszkola - pani Izabela Kocurek, która odebrała nagrodę za zaszczytnie II miejsce w kategorii Nauczyciel Przedszkola Roku. Podczas gali oprócz zwycięzców w kategoriach ogólnopolskich nagrodzono także nauczycieli i placówki w poszczególnych województwach. Tutaj również Izabela Kocurek zdobyła laury w walce o tytuł najpierw Nauczyciela Województwa, a następnie Nauczyciela Powiatu. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
Relacja z uroczystości pod linkiem: