Czyż może być inny dzień, który wywołuje uśmiech na twarzach aż tylu dzieci niż 6 grudnia? Konkurencyjnym w tym temacie może być chyba jedynie Dzień Dziecka, jednak rozgrzewanie dziecięcych serduszek wizytą Mikołaja ma szczególne znaczenie, zważywszy na zimowe okoliczności. Co prawda tego roku Mikołaj przyjechał wozem zaprzężonym w konie, (dla reniferów ciągnięcie sań po asfalcie przy braku śniegu to zbyt duże wyzwanie… ;-), jednak nie zmienia to poziomu radości, jaką wywołał u naszych przedszkolaków. Najpierw 2-go grudnia, w piątek Mikołaj pokazał się naszym wychowankom, przemykając obok budynku Zespołu Szkół w Łukawcu po to, by trzy dni później zawitać w jego środku z workiem pełnym prezentów.  Oczywiście nie obeszło się bez dziecięcych występów dla Gościa. Piosenki i wierszyki w wykonaniu przedszkolaków są przecież tym, co Mikołaj lubi najbardziej. Pamiątkowe fotografie z wydarzenia można podziwiać w galerii od linkiem:

Choć za oknem chłód i plucha, to był naprawdę gorący dzień.