Piątego grudnia miała miejsce przedszkolna wycieczka do sali zabaw "Kolorowy  Świat" w Rzeszowie, w której uczestniczyły wszystkie grupy wraz z opiekunami.  Od samego rana dzieciom towarzyszył nastrój ekscytacji. Z wypowiedzi niektórych rodziców wynika, że byli też tacy, który poprzedniego wieczoru w związku z wyjazdem długo nie mogli zasnąć.... :-). Dla grupy "Krasnoludków" była to pierwsza samodzielna przedszkolna wycieczka. Prawdziwą atrakcją był już sam przejazd autokarem, co dla wielu współczesnych dzieci nie należy do codzienności. W samym "Kolorowym Świecie" atrakcji również nie zabrakło. Wielka dmuchana zjeżdżalnia, liczne tunele, baseny z kulkami, trampoliny i pełen zabawek kącik dla najmłodszych, stanowiły dla dzieci nie lada gratkę. Nawet najmłodsi uczestnicy wycieczki przez dwie godziny chętnie korzystali z dostępnych sprzętów - na szczęście stosując się do wpojonych wcześniej zasad bezpieczeństwa. Nawet przerwy "na picie" czy skorzystanie z toalety, choć niezbędne, wstępnie wydawały się dzieciom niepotrzebnym oderwaniem od zabawy. W takcie pobytu przedszkolaków w sali zabaw, miejsce odwiedził też Święty Mikołaj, który rozdał im symboliczne prezenciki - pamiątki. Po udanej zabawie dzieci wróciły do przedszkola.