Karnawał – czas zabaw, kolorowych kostiumów, balonów i radosnej muzyki. W naszym przedszkolu tych elementów również nie mogło zabraknąć. Wszystkie one pojawiły się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Łukawcu w dniu 25 stycznia b.r. Wszystkie grupy przedszkolne w bajecznych kostiumach wróżek, księżniczek, zwierzaków  super bohaterów i innych, poddawały się ze swymi opiekunkami karnawałowym szaleństwom tanecznym, prowadzonym przez profesjonalnego DJ, zaproszonego przez Radę Rodziców. Muzyczna podróż pociągiem po krajach świata, tańce pod sznurem, korowody i wygibasy to tylko niektóre z obrazów, składających się na tę wspaniała zabawę karnawałową. Dzieci były szczęśliwe i naprawdę zmęczone, a jak wiadomo, dziecięca energia jest naprawdę wielka. Wspomnienia na pewno pozostaną z nami na dłużej.
Fotorelacja z wydarzenia