Z przyjemnością informujemy, że wychowanka naszego przedszkola Wiktoria Kuźniar z gr. „Liski” została nagrodzona w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Zielona energia”, który został zorganizowany w ramach projektu „Zielona edukacja w Gminie Trzebownisko”. Jej zwycięską pracę plastyczną (pośród 95 nadesłanych) można podziwiać na specjalnej wystawie w Zespole Szkół nr 1 w Stobiernej. Zaproszona w celu odebrania nagrody laureatka w towarzystwie swojego taty i wychowawczyni Agnieszki Stróż uczestniczyła w specjalnym pokazie, dotyczącym odnawialnych źródeł energii, przygotowanym przez Koło Naukowe „Wybuchowi Naukowcy”, działające przy ZS nr 1 w Stobiernej. Po pokazie Wiktoria z dumą odebrała nagrodę i gratulacje. Informujemy, że drugi etap konkursu – dla klas starszych został już ogłoszony i zachęcamy uczniów naszej szkoły do uczestnictwa.
Szczegóły konkursu pod linkiem